Kostium Dziecięcy Czarodziej 2

SKU
W524
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Weź do ręki różdżkę i spraw by z pustego kapelusza wyskoczył biały, puchaty króliczek. Weź w ręce ostre piły i przepołów widza, a potem sklej go z powrotem w całość. Niech wszyscy na widowni próbują odgadnąć jak tego dokonałeś, ale pamiętaj, że magik nigdy nie zdradza swoich tajemnic.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Weź do ręki różdżkę i spraw by z pustego kapelusza wyskoczył biały, puchaty króliczek. Weź w ręce ostre piły i przepołów widza, a potem sklej go z powrotem w całość. Niech wszyscy na widowni próbują odgadnąć jak tego dokonałeś, ale pamiętaj, że magik nigdy nie zdradza swoich tajemnic. W tym kostiumie możesz śmiało wystąpić na przedstawieniu prezentując swój magiczny kunszt. Spraw by wszystkim widzom opadły z wrażenia szczęki, a David Coperfild bił brawo z zachwytu.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Czarodziej 2
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!