Kostium Dziecięcy Ninja Czarny

SKU
W117
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

Przeistocz się w ninje- zwinny i szybki, którego nawet wiatr nie jest w stanie dogonić. Weź w ręce nunczako lub miecz i na zlecenie, za duże pieniądze zabijaj znienacka innych.

Przeistocz się w ninje- zwinny i szybki, którego nawet wiatr nie jest w stanie dogonić. Weź w ręce nunczako lub miecz i na zlecenie, za duże pieniądze zabijaj znienacka innych. Możesz też działać sam i walczyć o swoje dobre imię walcząc ze złoczyńcami w obronie swojego miasteczka. Bądź cichym bohaterem, którego twarzy nikt nigdy nie widział. Broń bezbronnych i słabych w nierównej walce dobra ze złem. Za pomocą swojego ostrego jak brzytwa miecza przemierzaj świat w poszukiwaniu zła. Strój idealnie dostosowany do różnych sztuk walki oraz do szalonych akrobacji 

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Ninja Czarny
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!