Kostium Dziecięcy Star Wars Clone Trooper

SKU
W429
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby

Przemień się w jednego z klonów sagi „Star Wars”. Weź do ręki karabin plazmowy i wybierz czy chcesz walczyć po Jasnej czy po Ciemnej Stronie Mocy, a potem wyruszaj w statku kosmicznym zwalczać przeciwną stronę barykady. Kostium na licencji „Gwiezdne Wojny”.

Przemień się w jednego z klonów sagi „Star Wars”. Weź do ręki karabin plazmowy i wybierz czy chcesz walczyć po Jasnej czy po Ciemnej Stronie Mocy, a potem wyruszaj w statku kosmicznym zwalczać przeciwną stronę barykady. Kostium na licencji „Gwiezdne Wojny”. Wraz ze swoją żołnierską, międzygalaktyczną brygadą strzelaj celnie ze swojej niosącej spustoszenie broni. Siej postrach w kosmosie i wykonuj polecenia swojego Pana. Spraw by każdy drżał na wieść o Clone Trooperach.  Doskonałe przebranie na imprezę stylu postaci z filmów

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Star Wars Clone Trooper
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!