Kostium Dziecięcy Star Wars Clone Trooper

SKU
W429
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby

Przemień się w jednego z klonów sagi „Star Wars”. Weź do ręki karabin plazmowy i wybierz czy chcesz walczyć po Jasnej czy po Ciemnej Stronie Mocy, a potem wyruszaj w statku kosmicznym zwalczać przeciwną stronę barykady. Kostium na licencji „Gwiezdne Wojny”.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Przemień się w jednego z klonów sagi „Star Wars”. Weź do ręki karabin plazmowy i wybierz czy chcesz walczyć po Jasnej czy po Ciemnej Stronie Mocy, a potem wyruszaj w statku kosmicznym zwalczać przeciwną stronę barykady. Kostium na licencji „Gwiezdne Wojny”. Wraz ze swoją żołnierską, międzygalaktyczną brygadą strzelaj celnie ze swojej niosącej spustoszenie broni. Siej postrach w kosmosie i wykonuj polecenia swojego Pana. Spraw by każdy drżał na wieść o Clone Trooperach.  Doskonałe przebranie na imprezę stylu postaci z filmów

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Star Wars Clone Trooper
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!