Kostium Dziecięcy Kopciuszek Cinderella

SKU
W111
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby

Urocza, krótka sukienka w stylu baleriny. Wykonana jest z miękkiego materiału, który nie podrażnia skóry. Nadaje się na przebrania i bale o tematyce księżniczek i bajek.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Urocza, krótka sukienka w stylu baleriny. Wykonana jest z miękkiego materiału, który nie podrażnia skóry. Dodatkowo kilka warstw halki sprawia, że wygląda na obszerniejszą. Nadaje się na przebrania i bale o tematyce księżniczek i bajek. W tym stroju podbijesz serce przystojnego księcia na najpiękniejszym, wytwornym balu. Suknia uszyta specjalnie dla Ciebie przez magiczną wróżkę kończy swój czar o północy. Spiesz się, ale pamiętaj o zgubieniu pantofelka, by ukochany mógł Cię odnaleźć w cudownym stylu. Twoje siostry i macocha zzielenieją z zazdrości na widok księcia proszącego Cię o rękę

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!