Kostium Ciastek

SKU
W108
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

Przebranie Ciastka na oficjalnej licencji filmu Shrek. Przebierz się w kostium Ciastka, weź szklankę ciepłego mleka i ruszaj na zabawę.

Przebranie Ciastka na oficjalnej licencji filmu Shrek. Przebierz się w kostium Ciastka, weź szklankę ciepłego mleka i ruszaj na zabawę. Doskonały kostium, by poczuć się jak jedna ze znanych bajkowych postaci rodem z kultowego Shreka lub piernikowego ciasteczka na grudniowy wieczór z przyjaciółmi. W tym stroju zrobisz piorunujące wrażenie na znajomych, a ludzie będą się za Tobą oglądać i prosić o zdjęcie. Unikaj Lorda Faqaada, który może nieco Cię zmniejszyć

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Ciastek
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!