Kostium Brytyjski Oficer Kolonialny

SKU
W297
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
80,00 zł
3 doby

W jednej chwili przenieś się do czasów Napoleona i stocz jedną z największych bitew na świecie. Niech o tej wojnie mówi cały świat i niech zapisze się ona na kartach historii.

W jednej chwili przenieś się do czasów Napoleona i stocz jedną z największych bitew na świecie. Niech o tej wojnie mówi cały świat i niech zapisze się ona na kartach historii. Niech wspominać ją będą jako tą, która zjednoczyła Amerykę  lub która zakończyła się podpisaniem pierwszej Konstytucji. Niech wieść o twoich wyczynach niesie się na ustach potomnych. Strój nadaje się na przedstawienia o tematyce historycznej lub wojskowej. Doskonałe przebranie na historyczne przedstawienie oraz na bajeczny bal pełen oficerów. Cofnij się do dawnych lat i u boku najdzielniejszych i odważnych żołnierzy baw się w karczmach, na przyjęciach oraz wytwornych dworskich imprezach. Wspólnie śpiewajcie pieśni o wolności, pokoju, czekających na Was kobietach i o zakończeniu wojny

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Brytyjski Oficer Kolonialny
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!