Kostium Brytyjski Oficer Kolonialny

SKU
W297
Wypożycz:
80,00 zł
3 doby

W jednej chwili przenieś się do czasów Napoleona i stocz jedną z największych bitew na świecie. Niech o tej wojnie mówi cały świat i niech zapisze się ona na kartach historii.

W jednej chwili przenieś się do czasów Napoleona i stocz jedną z największych bitew na świecie. Niech o tej wojnie mówi cały świat i niech zapisze się ona na kartach historii. Niech wspominać ją będą jako tą, która zjednoczyła Amerykę  lub która zakończyła się podpisaniem pierwszej Konstytucji. Niech wieść o twoich wyczynach niesie się na ustach potomnych. Strój nadaje się na przedstawienia o tematyce historycznej lub wojskowej. Doskonałe przebranie na historyczne przedstawienie oraz na bajeczny bal pełen oficerów. Cofnij się do dawnych lat i u boku najdzielniejszych i odważnych żołnierzy baw się w karczmach, na przyjęciach oraz wytwornych dworskich imprezach. Wspólnie śpiewajcie pieśni o wolności, pokoju, czekających na Was kobietach i o zakończeniu wojny

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Brytyjski Oficer Kolonialny
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!