Kostium Dziecięcy Boba Fett

SKU
W425
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

Stań do walki na miecze świetlne z Jasną i Ciemną Stroną Mocy. Jako najemnik, możesz wykonywać misje każdej ze stron. Czy to miecz świetlny, czy pistolet laserowy, ty zawsze wyjdziesz zwycięsko z każdej potyczki. Pamiętaj jednak by trzymać się z dala od Gwiazdy Śmierci. Kostium z licencją Gwiezdnych Wojen.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Stań do walki na miecze świetlne z Jasną i Ciemną Stroną Mocy. Jako najemnik, możesz wykonywać misje każdej ze stron. Czy to miecz świetlny, czy pistolet laserowy, ty zawsze wyjdziesz zwycięsko z każdej potyczki. Pamiętaj jednak by trzymać się z dala od Gwiazdy Śmierci. Kostium z licencją Gwiezdnych Wojen. Doskonałe przebranie dla prawdziwych fanów sagi „Gwiezdne Wojny”. W tym kostiumie możesz się śmiało pokazać nawet najbardziej zagorzałym znawcom serii i nie dostrzegą najmniejszej różnicy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Boba Fett
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!