Kostium Black Swan

SKU
W1087
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Zostań częścią najsłynniejszego baletu. Wciel się w postać Czarnego Łabędzia i zadbaj o dobrą interpretację dzieła. Pozbądź się okrutnego czarnoksiężnika, rozkochaj w sobie Zygfryda i zdejmij złe zaklęcie.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Zostań częścią najsłynniejszego baletu. Wciel się w postać Czarnego Łabędzia i zadbaj o dobrą interpretację dzieła.  Pozbądź się okrutnego czarnoksiężnika, rozkochaj w sobie Zygfryda i zdejmij złe zaklęcie.  Skorzystaj ze swojej nowej, drapieżnej natury i pokaż wszystkim swoje dzikie ruchy. Twoje kruczoczarne skrzydła pomogą Ci zdobyć serce całej widowni Twojego spektaklu. Stań się uosobieniem marzeń wszystkich baletnic i niech Twój taniec nie zna ograniczeń. W tym stroju idealnie wpasujesz się na balu o tematyce filmowej.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Black Swan
Twoja ocena