Kostium Dziecięcy Biedronka

SKU
W929
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Urocza, różowa sukienka przypadnie do gustu nawet najbardziej wybrednej małej damie. Wykonana w stylu księżniczek, różowa sukienka w serduszka zamiast kropek przyciągnie wzrok każdej koleżanki.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Urocza, różowa sukienka przypadnie do gustu nawet najbardziej wybrednej małej damie. Wykonana w stylu księżniczek, różowa sukienka w serduszka zamiast kropek przyciągnie wzrok każdej koleżanki. Jeśli zawsze miałaś swoje zdanie i lubiłaś robić wszystko na opak to ten kostium jest zdecydowanie dla Ciebie. Różowa biedroneczka na każdym balu będzie się wyróżniać spośród czerwonych koleżanek. Załóż skrzydełka, podkręć czułki i leć na podbój łąki lub zabłyśnij na szkolnym balu karnawałowym w tematyce zwierzątek.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Biedronka
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!