Kostium Dziecięcy Biedronka

SKU
W929
Wypożycz:
35,00 zł
3 doby

Urocza, różowa sukienka przypadnie do gustu nawet najbardziej wybrednej małej damie. Wykonana w stylu księżniczek, różowa sukienka w serduszka zamiast kropek przyciągnie wzrok każdej koleżanki.

Urocza, różowa sukienka przypadnie do gustu nawet najbardziej wybrednej małej damie. Wykonana w stylu księżniczek, różowa sukienka w serduszka zamiast kropek przyciągnie wzrok każdej koleżanki. Jeśli zawsze miałaś swoje zdanie i lubiłaś robić wszystko na opak to ten kostium jest zdecydowanie dla Ciebie. Różowa biedroneczka na każdym balu będzie się wyróżniać spośród czerwonych koleżanek. Załóż skrzydełka, podkręć czułki i leć na podbój łąki lub zabłyśnij na szkolnym balu karnawałowym w tematyce zwierzątek.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Biedronka
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!