Kostium Bestia Piękna I Bestia

SKU
W1086
WypożyczWypożycz we Wrocławiu
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Oczaruj Księżniczkę Bellę i spraw by zobaczyła w Tobie księcia, a nie potwora. Prowadź ją w tańcu i dopilnuj by spadające płatki róży zbliżały Cię do zniesienia klątwy i przybliżyły dawną postać przystojnego księcia.

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

Oczaruj Księżniczkę Bellę i spraw by zobaczyła w Tobie księcia, a nie potwora. Prowadź ją w tańcu i dopilnuj by spadające płatki róży zbliżały Cię do zniesienia klątwy i przybliżyły dawną postać przystojnego księcia. W swoim ogromnym zamku towarzyszyć będą Ci Twoi dawni poddani, którzy teraz stali się żyjącymi przedmiotami. To dzięki ich pomocy uda Ci się odwrócić zaklęcie i powrócić do szczęśliwego, arystokratycznego życia. Wraz ze swoją księżniczką bywaj na balach o tematyce bajek i skorzystaj z tego kostiumu.