Kostium Bawareczka Różowa

SKU
W689
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
50,00 zł
3 doby

Pszeniczne, Lager, Pils? Nieważne – ważne żeby na Oktoberfest udać się w odpowiednim kostiumie. Można oczywiście nosić go też po domu.

Pszeniczne, Lager, Pils? Nieważne – ważne żeby na Oktoberfest udać się w odpowiednim kostiumie. Można oczywiście nosić go też po domu. Strój Bawareczki będzie idealnie pasował do widoku alpejskich gór i pomoże Ci poczuć ten niepowtarzalny klimat zabawy. W tym kostiumie będziesz najbardziej rozchwytaną kelnerką w barze, a każde piwo przez Ciebie podane będzie miało wyjątkowy bawarski smak. Przebranie to sprawdzi się przy każdej okazji a zwłaszcza na imprezie w klimacie Oktoberfest.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Bawareczka Różowa
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!