Kostium Bawarczyk 2

SKU
W685
Ocena:
100%
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Idealne przebranie na zabawę w stylu „niemieckim”.

Idealne przebranie na zabawę w stylu „niemieckim”. Znajdź swoją bawareczkę i ruszcie razem na degustacje piwa w litrowych kuflach, nie tylko w czasie monachijskiego Oktoberfestu. Pomimo krótkich spodenek nigdy nie będzie Ci zimno, bo rozgrzeją Cię fantastyczne kiełbaski z grilla. Naucz się jodłować i niech Twoje echo roznosi się po alpejskich górach dodając im charakterystycznego uroku. Kapelusz z piórkiem jest nieodłączonym elementem stroju prawdziwego Bawarczyka, nie może go zabraknąć również na Twojej głowie w trakcie bawarskiego balu!

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Bawarczyk 2
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!