Kostium Bastet

SKU
W1208
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Od teraz będziesz kocią królową i egipskim bóstwem, do której modlą się wierni. Od Ciebie zależy komu zapewnisz dostateczne życie, a komu grozi klątwa z boskiej ręki

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Od teraz będziesz kocią królową i egipskim bóstwem, do której modlą się wierni. Od Ciebie zależy komu zapewnisz dostateczne życie, a komu grozi klątwa z boskiej ręki Od wieków ludźmi rządziły koty, a Ty jako ich uosobienie posiadasz nieograniczone moce, dzięki którym podążają za Tobą wszyscy poddani. Ponieważ jesteś boginią tańców, muzyki i radości nie może zabraknąć Cię na żadnej balandze. Nie bez powodu w pozytywnym znaczeniu mówi się o "kocich ruchach". W tym stroju fantastycznie będziesz czuć się na imprezie o tematyce starożytnego Egiptu.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Bastet
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!