Kostium Baronowa

SKU
W296
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
80,00 zł
3 doby

Strój Baronowej to obowiązkowy punkt zabawy „wyższych sfer”. Kostium w konwencji dworskiej od razu pozwoli poczuć w sobie błękitną krew.

Strój Baronowej to obowiązkowy punkt zabawy „wyższych sfer”. Kostium w konwencji dworskiej od razu pozwoli poczuć w sobie błękitną krew.Spraw by będące na balu kobiety zzieleniały z zazdrości na widok Twojej bajecznej sukni, a mężczyźni pełni zachwytu kłócili się o krótki taniec u Twego boku. Poczuj się jak prawdziwa władczyni, której poddani będą kłaniać się do stóp. Nie zapomnij o nienagannym zachowaniu, które nie przystoi Pani Baronowej. W tym kostiumie onieśmielisz nawet samą gospodynię.   

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Baronowa
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!