Kostium Avengers Czarna Wdowa 2

SKU
W862
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

Chcesz wyglądać ja Scarlett Johannson w filmie The Avengers. Z całą pewnością uda Ci się to w zrobionym na licencji Marvel – The Avengers kostiumie Black Widow.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Chcesz wyglądać ja Scarlett Johannson w filmie The Avengers. Z całą pewnością uda Ci się to w zrobionym na licencji Marvel – The Avengers kostiumie Black Widow. Zostań rosyjską agentką pracującą dla organizacji T.A.R.C.Z.A. i uratuj świat wraz z niezwykłą drużyną Avengersów. Złap groźnych złoczyńców i pokonaj śmiertelnie niebezpiecznych obcych z kosmosu, tobie nie straszne jest żadne wyzwanie. W tym kostiumie wygrasz każdą zabójczą konkurencję i podbijesz serca uczestników każdego balu superbohaterów.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!