Kostium Astronauta Pomarańczowy

SKU
W640
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

Strój kosmonauty zrobiony na licencji NASA z ich oryginalnymi naszywkami to prawdziwa gratka dla amatorów kosmicznych imprez.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Strój kosmonauty zrobiony na licencji NASA z ich oryginalnymi naszywkami to prawdziwa gratka dla amatorów kosmicznych imprez. Wyrusz w swojej ogromnej rakiecie na podbój niezbadanego kosmosu. Może na swojej drodze spotkasz przybyszów z innej galaktyki, którzy opowiedzą Ci o swoich zwyczajach i wspólnie wymienicie się różnymi doświadczeniami. W tym kostiumie możesz śmiało wystąpić na kosmicznej zabawie karnawałowej oraz przedstawieniu nie z tej Ziemi