Kostium Astronauta Pomarańczowy

SKU
W640
Ocena:
100%
Wypożycz:
80,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Strój kosmonauty zrobiony na licencji NASA z ich oryginalnymi naszywkami to prawdziwa gratka dla amatorów kosmicznych imprez.

Strój kosmonauty zrobiony na licencji NASA z ich oryginalnymi naszywkami to prawdziwa gratka dla amatorów kosmicznych imprez. Wyrusz w swojej ogromnej rakiecie na podbój niezbadanego kosmosu. Może na swojej drodze spotkasz przybyszów z innej galaktyki, którzy opowiedzą Ci o swoich zwyczajach i wspólnie wymienicie się różnymi doświadczeniami. W tym kostiumie możesz śmiało wystąpić na kosmicznej zabawie karnawałowej oraz przedstawieniu nie z tej Ziemi

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Astronauta Pomarańczowy
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!