Kostium Dziecięcy Astronauta Pomarańczowy

SKU
W639
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

Zostań prawdziwym astronautą w tym licencjonowanym przez NASA kombinezonie. Wraz z załoga wyruszajcie w kosmicznej rakiecie na podbój kosmosu. Być może wasz statek wyląduje na Księżycu albo nawet na Marsie, gdzie spotkacie inne rasy.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Zostań prawdziwym astronautą w tym licencjonowanym przez NASA kombinezonie. Wraz z załoga wyruszajcie w kosmicznej rakiecie na podbój kosmosu. Być może wasz statek wyląduje na Księżycu albo nawet na Marsie, gdzie spotkacie inne rasy. Wciel się w rolę dzielnego astronauty, który na pokładzie rakiety kosmicznej leci na wiele kilometrów od Ziemi i za pomocą skomplikowanych maszyn bada podłoże różnych planet by sprawdzić czy może mieszkać na niej człowiek. W tym przebraniu możesz śmiało wystąpić na odlotowej, kosmicznej imprezie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Astronauta Pomarańczowy
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!