Kostium Arystokrata Złoty

SKU
W295
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
100,00 zł
3 doby

Ten bogato zdobiony strój będzie doskonały na przyjęcie o tematyce dworskiej oraz na wszelkie przedstawienia. Zamień się w szlachcica, poczuj w sobie błękitną krew i urządzaj najlepsze imprezy w swoim własnym pałacu.

Ten bogato zdobiony strój będzie doskonały na przyjęcie o tematyce dworskiej oraz na wszelkie przedstawienia. Zamień się w szlachcica, poczuj w sobie błękitną krew i urządzaj najlepsze imprezy w swoim własnym pałacu. Możliwe, że na jednej z nich poznasz piękną arystokratkę. W jednym z wielu swoich zdobionym złotem pałacy wypraw bal dla najbogatszych członków w państwie. Niech drinki cenniejsze niż płynne złoto leją się strumieniami, w powietrzu unoszą się zapachy oryginalnych perfum, a rubinowy szafran był obecny w każdej potrawie.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Arystokrata Złoty
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!