Kostium Dziecięcy Arystokrata 2

SKU
W292
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby

Zostań jednym z najznamienitszych mieszkańców miasteczka. Wraz ze znajomymi z najbogatszych i najbardziej znaczących rodzin godzinami pijcie i bawcie się na organizowanych w waszych pałacykach imprezach szlacheckich.

Zostań jednym z najznamienitszych mieszkańców miasteczka. Wraz ze znajomymi z najbogatszych i najbardziej znaczących rodzin godzinami pijcie i bawcie się na organizowanych w waszych pałacykach imprezach szlacheckich. Być może sam król zaszczyci was wizytą. Jak przystało na prawdziwego arystokratę udaj się w wolnej chwili na polowanie, na którym ustrzelisz największą zwierzynę. Na koniec dnia wydaj huczne przyjęcie na którym złote trunki będą lały się strumieniami, a Twoja upolowana zwierzyna niczym trofeum przyozdobi ścianę Twojej sypialni.  Doskonałe przebranie na historyczną imprezę

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Arystokrata 2
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!