Kostium Dziecięcy Arystokrata 2

SKU
W292
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby

Zostań jednym z najznamienitszych mieszkańców miasteczka. Wraz ze znajomymi z najbogatszych i najbardziej znaczących rodzin godzinami pijcie i bawcie się na organizowanych w waszych pałacykach imprezach szlacheckich.

Zostań jednym z najznamienitszych mieszkańców miasteczka. Wraz ze znajomymi z najbogatszych i najbardziej znaczących rodzin godzinami pijcie i bawcie się na organizowanych w waszych pałacykach imprezach szlacheckich. Być może sam król zaszczyci was wizytą. Jak przystało na prawdziwego arystokratę udaj się w wolnej chwili na polowanie, na którym ustrzelisz największą zwierzynę. Na koniec dnia wydaj huczne przyjęcie na którym złote trunki będą lały się strumieniami, a Twoja upolowana zwierzyna niczym trofeum przyozdobi ścianę Twojej sypialni.  Doskonałe przebranie na historyczną imprezę

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Arystokrata 2
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!