Kostium Dziecięcy Aniołek 4

SKU
W253
Ocena:
80%
Wypożycz:
35,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Przebranie aniołka lub pierwszej gwiazdki.

Przebranie aniołka lub pierwszej gwiazdki. Doskonały kostium na jasełkowe przedstawienie. Przemieni Cię w jednej chwili w ślicznego, delikatnego aniołka. Wzbij się na skrzydłach ponad chmury i obserwuj z nich ludzi, a następnie wskazuj im bezpieczną drogę. Załóż na głowę aureolę i spraw by magia świąt trwała w najlepsze. Niech wszyscy przy wigilijnym stole poczują świąteczną radość, a wspólne śpiewanie kolęd połączy wszystkie pokolenia.

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Aniołek 4
Twoja ocena