Kostium Dziecięcy Aniołek 3

SKU
W252
Ocena:
80%
Wypożycz:
35,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Przebranie aniołka obsypane złotem.

Przebranie aniołka obsypane złotem. Niech gwiazda Betlejemska rozjaśni mrok ciemnej, grudniowej nocy i przyprowadzi strudzonych długą drogą wędrowców. Pomóż Maryi i Józefowi w opiece nam małym Chrystusem. Otul go swoimi puszystymi, ciepłymi skrzydłami i zostań jego aniołem stróżem broniącym go od zła. Wraz z anielskim chórem śpiewaj piękne kolędy, które będą chwalić imię Pana i upamiętniać ten piękny, grudniowy wieczór. Idealne przebranie na jasełkowe przedstawienie

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Aniołek 3
Twoja ocena