Kostium Dziecięcy Aniołek 2

SKU
W249
Ocena:
100%
Wypożycz:
35,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Wysokiej jakości strój aniołka wyszywany złotymi cekinami.

Wysokiej jakości strój aniołka wyszywany złotymi cekinami. Graj na harfie i wraz z anielskim chórem śpiewaj piękne kołysanki, które zapewnią małemu Jezuskowi spokojny sen.  Dopilnuj by Maryi i Jezusowi niczego nie brakowało, a strudzeni wędrowcy dzięki Twojemu blaskowi znaleźli drogę do Betlejem.  Poleć na swoich małych ale bardzo silnych skrzydełkach w każdy zakątek świata by nieść ludziom dobrą nowinę. W tym stroju podbijesz serca wszystkich ludzi na jasełkowym przedstawieniu.

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Aniołek 2
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!