Kostium Anielica Bijou Boutique

SKU
W245
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Przebranie dla nieco odważniejszych Pań. W tej krótkiej sukience zawrócisz w głowie nie tylko Świętemu Mikołajowi, ale każdemu Panu przy Wigilijnym stole.

Przebranie dla nieco odważniejszych Pań. W tej krótkiej sukience zawrócisz w głowie nie tylko Świętemu Mikołajowi, ale każdemu Panu przy Wigilijnym stole. Idealne na zabawę o tematyce „Anioły i demony”. Pójdź na niegrzeczną imprezę, w której będziesz się wyróżniać. Spraw by inne grzeczne Anielice zzieleniały z zazdrości, a wzrok wszystkich mężczyzn skupił się tylko na Tobie. Daj się ponieść ciemnej nocy, a nad ranem dzięki boskiej mocy przywołaj dzień. Po imprezie zostanie już tylko ból głowy i zakaz latania. Idealne przebranie na imprezę o tematyce walki dobra ze złem.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Anielica Bijou Boutique
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!