Kostium Anielica Bijou Boutique

SKU
W245
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Przebranie dla nieco odważniejszych Pań. W tej krótkiej sukience zawrócisz w głowie nie tylko Świętemu Mikołajowi, ale każdemu Panu przy Wigilijnym stole.

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

Przebranie dla nieco odważniejszych Pań. W tej krótkiej sukience zawrócisz w głowie nie tylko Świętemu Mikołajowi, ale każdemu Panu przy Wigilijnym stole. Idealne na zabawę o tematyce „Anioły i demony”. Pójdź na niegrzeczną imprezę, w której będziesz się wyróżniać. Spraw by inne grzeczne Anielice zzieleniały z zazdrości, a wzrok wszystkich mężczyzn skupił się tylko na Tobie. Daj się ponieść ciemnej nocy, a nad ranem dzięki boskiej mocy przywołaj dzień. Po imprezie zostanie już tylko ból głowy i zakaz latania. Idealne przebranie na imprezę o tematyce walki dobra ze złem.