Kostium Anielica Bijou Boutique

SKU
W245

Przebranie dla nieco odważniejszych Pań. W tej krótkiej sukience zawrócisz w głowie nie tylko Świętemu Mikołajowi, ale każdemu Panu przy Wigilijnym stole.

Przebranie dla nieco odważniejszych Pań. W tej krótkiej sukience zawrócisz w głowie nie tylko Świętemu Mikołajowi, ale każdemu Panu przy Wigilijnym stole. Idealne na zabawę o tematyce „Anioły i demony”. Pójdź na niegrzeczną imprezę, w której będziesz się wyróżniać. Spraw by inne grzeczne Anielice zzieleniały z zazdrości, a wzrok wszystkich mężczyzn skupił się tylko na Tobie. Daj się ponieść ciemnej nocy, a nad ranem dzięki boskiej mocy przywołaj dzień. Po imprezie zostanie już tylko ból głowy i zakaz latania. Idealne przebranie na imprezę o tematyce walki dobra ze złem.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Anielica Bijou Boutique
Twoja ocena