Kostium Dziecięcy Star Wars Anakin

SKU
W417
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

Jako mały Anakin Skywalker wybierz czy chcesz walczyć po Jasnej czy po Ciemnej Stronie Mocy. Nie dopuść by coś złego stało się twoim przyjaciołom Obi-Wanowi i mistrzowi Yodzie. Jeszcze nie wiesz, ale w twojej krwi płynie wielka moc midiflorianów.

Jako mały Anakin Skywalker wybierz czy chcesz walczyć po Jasnej czy po Ciemnej Stronie Mocy. Nie dopuść by coś złego stało się twoim przyjaciołom Obi-Wanowi i mistrzowi Yodzie. Jeszcze nie wiesz, ale w twojej krwi płynie wielka moc midiflorianów. Z pomocą swoich przyjaciół i Twojego laserowego miecza przywróć równowagę mocy w międzygalaktycznych starciach. Zniszcz Gwiazdę Śmierci przywróć ład i porządek, który powinien nastąpić już lata świetlne temu. W tym stroju zrobisz wrażenie na imprezie pełnej Jasnej i Ciemnej strony mocy

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Star Wars Anakin
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!