Kostium Amazonka

SKU
W1211
Ocena:
80%
Wypożycz:
100,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Wciel się w rolę jednej z najbardziej odważnych i walecznych kobiet jakie zapisały się na kartach mitologii. Broń swojego terytorium przed mężczyznami, którzy nie dorównują Twojej sile i masie mięśni.

Wciel się w rolę jednej z najbardziej odważnych i walecznych kobiet jakie zapisały się na kartach mitologii. Broń swojego terytorium przed mężczyznami,  którzy nie dorównują Twojej sile i masie mięśni. W tym kostiumie staniesz się dzika i nieokiełznana jak rwąca Amazonka. Jako legendarna potomkini boga wojny Aresa nie będziesz miała sobie równych w walce oszczepem, włócznią i łukiem. Wraz ze swymi siostrami, towarzyszkami broni skutecznie obronisz waszego terytorium. Kostium amazonki sprawi, że każda zabawa karnawałowa stanie się wyjątkowa.

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Amazonka
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!