Kostium Al Capone

SKU
W26
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Ten kostium to prawdziwy Al Capone wśród strojów gangsterskich. Dostępny w różnych rozmiarach pozwoli wyróżnić się na każdej mafijnej zabawie.

Ten kostium to prawdziwy Al Capone wśród strojów gangsterskich. Dostępny w różnych rozmiarach pozwoli wyróżnić się na każdej mafijnej zabawie. Idealny kostium na imprezę w stylu lat 20. Poczuj klasę i styl minionych czasów w idealnie skrojonym garniturze. Zasiądź do stołu u boku wielkiego Gatsbiego i rozbij pulę w kasynie wygrywając z nim w pokera. Załatwiaj interesy i obracaj się w szemranym towarzystwie. Unikaj płacenia podatków, pal tylko najdroższe cygara i spraw by każdy drżał na widok Twojego imienia.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Al Capone
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!