Kostium Al Capone

SKU
W26
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Ten kostium to prawdziwy Al Capone wśród strojów gangsterskich. Dostępny w różnych rozmiarach pozwoli wyróżnić się na każdej mafijnej zabawie.

Ten kostium to prawdziwy Al Capone wśród strojów gangsterskich. Dostępny w różnych rozmiarach pozwoli wyróżnić się na każdej mafijnej zabawie. Idealny kostium na imprezę w stylu lat 20. Poczuj klasę i styl minionych czasów w idealnie skrojonym garniturze. Zasiądź do stołu u boku wielkiego Gatsbiego i rozbij pulę w kasynie wygrywając z nim w pokera. Załatwiaj interesy i obracaj się w szemranym towarzystwie. Unikaj płacenia podatków, pal tylko najdroższe cygara i spraw by każdy drżał na widok Twojego imienia.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Al Capone
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!