Kostium Afrodyta

SKU
W816
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Strój Afrodyty bogini miłości skierowany jest dla odrobinę odważniejszych Pań jako przebranie na zabawę o tematyce antycznej Grecji.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Strój Afrodyty bogini miłości skierowany jest dla odrobinę odważniejszych Pań jako przebranie na zabawę o tematyce antycznej Grecji. Jako najpiękniejsza na Olimpie nie musisz obawiać się konkurencji a piękna sukienka Afrodyty tylko podkreśli Twój urok osobisty. Nie wahaj się zatem i uwiedź wszystkich herosów Starożytnej Grecji lub przynajmniej pomóż im w ich pracach. Nie zapomnij o makijażu wodoodpornym by stojąc na muszli na brzegu morza wciąż zachować świeżość i blask. Kostium Afrodyty zrobi furorę na imprezie w tematyce starożytności lub Greckich bogów.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!