Kostium Dwórka

SKU
W303
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

Piękna i efektowna długa suknia w stylu dworskim. Nadaje się zarówno na przebranie damy dworu jak i kopciuszka przed balem. Jeżeli chcesz cofnąć się do czasu królów i dam dworu to ten kostium jest właśnie dla Ciebie.

Piękna i efektowna długa suknia w stylu dworskim. Nadaje się zarówno na przebranie damy dworu jak i kopciuszka przed balem. Jeżeli chcesz cofnąć się do czasu królów i dam dworu to ten kostium jest właśnie dla Ciebie. Oczaruj każdego księcia na wytwornym, pełnym wdzięku  balu. Spraw by każdy przystojny mężczyzna oniemiał na Twój widok, a kobiety pytały o sekret Twojej pięknej urody. Doskonałe przebranie by poczuć w sobie arystokracką krew

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dwórka
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!