Kostium Kobieta $$$

SKU
W46
WypożyczWypożycz we Wrocławiu
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Wyglądaj na imprezie jak milion dolarów. Jeżeli zawsze marzyłaś o występie w Hollywood lub o zagraniu w jednym z największych kasyn w Las Vegas to w tym kostiumie z pewnością Ci się to uda.

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

Wyglądaj na imprezie jak milion dolarów. Jeżeli zawsze marzyłaś o występie w Hollywood lub o zagraniu w jednym z największych kasyn w Las Vegas to w tym kostiumie z pewnością Ci się to uda. Przeistocz się w kobietę sukcesu i postaw na czerwone. Wspaniała i urokliwa dama na każdej imprezie przyciąga zazdrosny wzrok każdej kobiety, a mężczyźni marzą by została ich towarzyszką życia. Wyrusz na podbój wszystkich kasyn, zawładnij ruletką i oczaruj jednorękiego bandytę. Wygraj główną nagrodę, którą będzie wspaniała zabawa przez całą noc