Kostium Klaun W Grochy

SKU
W1117
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

Rozśmiesz wszystkich gości do łez. W tym stroju idealnie wpasujesz się na imprezę ze znajomymi z dużą ilością dobrego humoru. Z pewnością poprawisz nastrój niejednej osobie.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Rozśmiesz wszystkich gości do łez. W tym stroju  idealnie wpasujesz się na imprezę ze znajomymi z dużą ilością dobrego humoru.  Z pewnością poprawisz nastrój niejednej osobie.  Niejednemu klaun w grochy przypomni wielką biedronkę, a już na pewno pobudzi wyobraźnię niejednego dziecka. Ten kolorowy kostium rozbudzi uśmiech na wszystkich twarzach i sprawi, że każda impreza będzie zabawna i relaksująca! Strój klauna w grochy idealnie wpasuje się na imprezy urodzinowe ale także wszelkiego rodzaju eventy i zabawy karnawałowe zwłaszcza dla dzieci.