Kostium Hippie Piosenkarka

SKU
W1184
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Wolnym trzeba się czuć, a w tym kostiumie nie ma żadnych ograniczeń. Włóż kwiaty we włosy, wsadź słońce do kieszeni i patrz na życie przez różowe okulary.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Wolnym trzeba się czuć, a w tym kostiumie nie ma żadnych ograniczeń.  Włóż kwiaty we włosy, wsadź słońce do kieszeni i patrz na życie przez różowe okulary. Możesz stać się gwiazdą festiwalu piosenek o pokoju i miłości. Kto wie, może spotkasz pod sceną Marylę Rodowicz i razem zaśpiewacie "Małgośkę"? Rozsiądź się na zielonych trawach i upleć kwiatowy wianek na włosy. Twoje poglądy wyrażasz nie tylko przez ubiór, ale i muzykę. Dzięki temu kostiumowi idealnie wpiszesz się w klimat na imprezie dzieci kwiaty.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Hippie Piosenkarka
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!