Kostium Dziewczyna Gatsby'ego

SKU
W37
Ocena:
80%
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Poczuj się jak dziewczyna Gatsby-ego i wyrusz na pełną złocistego szampana, cekinów i piór imprezę w stylu lat 20. To idealna propozycja dla Pań lubiących dobre imprezy, które nie boją się cekinów, piór i frędzli.

Poczuj się jak dziewczyna Gatsby-ego i wyrusz na pełną złocistego szampana, cekinów i piór imprezę w stylu lat 20. To idealna propozycja dla Pań lubiących dobre imprezy, które nie boją się  cekinów, piór i frędzli. Pokaż klasę, styl i elegancję minionych lat w tej cudownej kreacji. Przenieś się do lat, w których rządzą mafiosi, a wojny gangów są szarą codziennością. Chwyć za karabin, a po ciężkim dniu pójdź do baru, w którym unosi się zapach oryginalnych cygar, a złocisty szampan gości w kieliszku każdego obywatela

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziewczyna Gatsby'ego
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!