Kostium Dziewczyna Gatsby'ego

SKU
W37
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Poczuj się jak dziewczyna Gatsby-ego i wyrusz na pełną złocistego szampana, cekinów i piór imprezę w stylu lat 20. To idealna propozycja dla Pań lubiących dobre imprezy, które nie boją się cekinów, piór i frędzli.

Poczuj się jak dziewczyna Gatsby-ego i wyrusz na pełną złocistego szampana, cekinów i piór imprezę w stylu lat 20. To idealna propozycja dla Pań lubiących dobre imprezy, które nie boją się  cekinów, piór i frędzli. Pokaż klasę, styl i elegancję minionych lat w tej cudownej kreacji. Przenieś się do lat, w których rządzą mafiosi, a wojny gangów są szarą codziennością. Chwyć za karabin, a po ciężkim dniu pójdź do baru, w którym unosi się zapach oryginalnych cygar, a złocisty szampan gości w kieliszku każdego obywatela

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziewczyna Gatsby'ego
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!