Kostium Dziewczyna Gangstera Fioletowa

SKU
W36
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Urocza, fioletowa sukienka pełna frędzelków, które nadają jej wspaniały kształt podczas tańca. Idealnie odwzorowuje skunie z lat 20. i 30., gdzie na parkiecie królowały palące cygaretki kobiety gangsterów takich jak Al Capone.

Urocza, fioletowa sukienka pełna frędzelków, które nadają jej wspaniały kształt podczas tańca. Idealnie odwzorowuje skunie z lat 20. i 30., gdzie na parkiecie królowały palące cygaretki kobiety gangsterów takich jak Al Capone. Nie straszna ci prohibicja i szampana pijesz litrami.  Zostań dziewczyną samego Ala Capone i razem z jego gangiem nie zważając na prohibicję sprzedawajcie nielegalnie alkohol.  Zostań dziewczyną samego Ala Capone i razem z jego gangiem nie zważając na prohibicję sprzedawajcie nielegalnie alkohol. 

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziewczyna Gangstera Fioletowa
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!