Stroje Elvisa, przebrania - Wypożyczalnia Kostiumów MaskowyBal.pl
Your wishlist is empty.

Elvis

Producent:
Wybierz producenta
Wyników 1 - 3 z 3

Elvis

Stroje Elvisa

Jeśli podróż w czasie do lat 60 tych nie jest Ci straszna - to jest to propozycja stworzona dla Ciebie. Strój Elvisa to idealna propozycja na bal przebierańców czy zabawę karnawałową. Również Panie na wieczorze panieńskim z chęcią zobaczyłyby wielki powrót Króla!

Kostium, który doda pewności siebie i sprawi, że poczujesz się jak prawdziwa gwiazda. Bez wątpienia w oczach innych staniesz się prawdziwym królem  Rock and Rolla i porwiesz do tańca tłumy.  Z pewnością ten charakterystyczny strój sprawi, że wszyscy będą Ci zazdrościć.  Marzysz, aby błyszczeć jak prawdziwa gwiazda i oślepiać swoim blaskiem zgromadzonych gości ? Ten piękny biały kostium z błyszczącymi jak prawdziwe złoto ćwiekami - oczaruje wszystkich. Czerwone wstawki w charakterystycznych, szerokich nogawkach dodadzą charakteru. Kobiety na widok Elvisa będą piszczeć, a mężczyźni z zazdrością spojrzą w Twoją stronę. Ale no cóż, Król może być tylko jeden ! Kto wie, może przeprowadzisz konkurs tańca ii... charakterystyczne ruchy Elvisa Presleya w połączeniu z olśniewającym strojem spowodują, że zasłużony tytuł mistrza parkietu wpadnie właśnie w Twoje ręce?

Jeśli cenisz sobie wygodę, klasę, elegancję i oryginalność - nie musisz już nigdzie szukać. To strój stworzony dla kogoś takiego jak Ty.