Wypożyczalnia kostiumów

Wspomnienia kolorowe,

jak nasze stroje!

Stroje i kostiumy karnawałowe w stylu lata 20, lata 30

Imprezy tematyczne to popularne w ostatnim czasie rodzaje organizowanych spotkań. Obok tematyk filmowych, historycznych czy regionalnych częste są również „podróże w czasie”. Między innymi do lat 20. i 30. ubiegłego stulecia.

W naszej wypożyczalni oczywiście znajdą Państwo stroje i przebrania również na te okazje. Kostiumy i stroje karnawałowe takie jak garnitury, kapelusze, suknie i piękne dodatki. Tym charakteryzuje się moda tamtych czasów. Po tym, jak za dnia rozpowszechniał się i dominował „styl chłopczycy”, w nocy kobiety ponownie stawały się kusicielkami. Obcisłe, dopasowane sukienki z kwiatami i frędzlami, duże dekolty na plecach oraz przewieszone na szyi boa, niekiedy z prawdziwych strusich piór i papieros w długiej lufce to nieodłączne elementy wieczornych spotkań w tamtych czasach, którymi kobiety zdobywały ówczesnych mężczyzn.

Panowie to oczywiście szyk i elegancja. Garnitury z dwurzędową marynarką, szelki, koszula z wąskimi ramionami i melonik na głowie. Niekiedy zakładali oni fraki czy smokingi, a gdy aura na dworze tego wymagała pojawiał się długi płaszcz i skórzane rękawiczki, które dodawały szykownego wyglądu i tak ważnej wówczas elegancji. Tak ubrane pary zapełniały bankietowe sale.

U nas możesz zostać kim zechcesz. Mafiozo, Al Capone, dziewczyna z kabaretu, a może seksowna gangsterka? Nie ma najmniejszego problemu. Szeroki wybór kostiumów w stylu 20. i 30. tych sprawia, że nie ma dla nas żadnych ograniczeń. A jeśli wybierasz się na imprezę organizowaną w innej tematyce również znajdziesz strój u nas. Oferujemy duży wybór strojów nie tylko z lat 20. i 30., ale również innych tematycznych, których wypożyczenie umożliwi Ci zdobycie tytułu króla czy królowej balu.