Filtrowanie
Your wishlist is empty.

Historyczne

Wyników 1 - 10 z 10

Historyczne

Dostępność
Poznań
Wysyłka

Kostium dziecięcy Rycerz

Dostępność
Wrocław
Poznań
Wysyłka

Kostium dziecięcy Gladiator

Dostępność
Wrocław
Wysyłka

Kostium dziecięcy Wiking

Dostępność
Wrocław
Wysyłka

Kostium dziecięcy Szlachcic

Dostępność
Poznań
Wysyłka

Kostium dziecięcy Rycerz Olivier

Dostępność
Wrocław
Poznań
Wysyłka

Kostium dziecięcy Rycerz 2

Dostępność
Poznań
Wysyłka

Kostium dziecięcy Muszkieter

Dostępność
Poznań
Wysyłka

Kostium dziecięcy Lord

Dostępność
Wrocław
Wysyłka

Kostium dziecięcy Arystokrata

Dostępność
Wrocław
Wysyłka

Kostium dziecięcy Arystokrata 2

Stroje Historyczne

 

Wybierasz się na bal maskowy? Świetnie! Teraz pozostaje tylko wybrać odpowiedni strój, z którym najlepiej będzie Ci do twarzy i w którym najlepiej się poczujesz. Nawet jeśli bal, na który się wybierasz, nie jest imprezą tematyczną, serdecznie polecamy Ci skorzystanie z jednego z naszych unikalnych zestawów strojów historycznych. Warto jest zadbać o dostosowanie nawet najmniejszych dodatków, by wszystkich gości oczarować niezwykłością swojego stroju, a także świetnie wtopić się w tło.

W ofercie, którą pragniemy zaproponować, znaleźć można stroje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Na bal kostiumowy wybrać można się całą rodziną, przy czym wyglądać jak rodzina żywcem wzięta z jednej z wcześniejszych epok! Wśród stylów cieszących się największą popularnością dominują stroje arystokratów - wykończone w najmniejszych szczegółach, świetnie dopasowane, wyglądające, jakby zostały wypożyczone z muzeum! Nie brak jednak także osób chętnych do przebierania się w stroje z epoki wczesnych wikingów, starannie dogranych z obowiązującymi wówczas standardami. Innym typem kostiumu historycznego, tak chętnie wybieranego, jest strój angielski z epoki wiktoriańskiej.

W naszej ofercie posiadamy stroje zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieci. Jeśli ktoś jednak preferuje piękne, barokowe wręcz stroje z epoki francuskiej - nie rozczaruje się podczas przeglądania naszego asortymentu! Tak szeroka gama strojów umożliwia wybranie tego stylu, który nie tylko jest w zgodzie z naszymi preferencjami i pomysłowością, ale także naszą urodą. Dzięki temu nie tylko będziemy świetnie się bawić, ale również doskonale wyglądać. Serdecznie zachęcamy do przejrzenia naszej oferty i dopasowania takich strojów, o jakich być może w głębi ducha skrycie marzyliśmy będąc dziećmi.